Oceń: (0) (0)

motyli

, 2010-04-10 10:48:14, 102 odp
Tematy:

Prezydent RP nie żyje

Słyszeliście? A dudnią o tym od rana że Prezydent Kaczyński nie żyje!!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

Oceń: (0) (0)

motyli 2010-04-30 10:20:16

W sumie sorki że pytanie było raczej nie tematycznie związane z zwierzętami, ale uważam że temat zważywszy na to że jest dla każdego Polaka istotny był wart poruszenia. Jak widzę każdy ma inne zdanie na temat Tragedii jaka się wydarzyła.Fakt jest taki, ze z ginęło wielu wybitnych ludzi, co bardzo osłabiło Polskę.Bez różnicy do jakich ugrupowań politycznych należeli, każdy z tych ludzi pełnił istotną funkcję, bardzo trudno bedzie ich zastąpić. To jak się ta tragedia rozegrała wiemy, jednak co było jej przyczyną możemy się tylko domyślać.Fakt ta medialna nagonka i robienie bohatera z zmarłego tragicznie prezydenta, moim zdaniem jest przesadzone i to znacznie, ale to moje osobiste zdanie i każdy ma prawo się z tym nie zgadzać! Nie możemy oceniać kogoś w świetne lubię czy nie! Przecież nikt z nas nie znał ich prywatnie.Oceniać możemy jedynie ich czyny i wpływ tych czynów na historię Polski. A tak między Bogiem a Prawdą, to wszystko dopiero ocenić będą mogli nasi wnukowie ucząc się w szkole Historii.

Oceń: (1) (0)

kasia1019 2010-04-28 10:38:12

Wiecie. To jest raczej strona poświęcona zwierzakom. A co do Kaczynskiego to jedno wam powiem.
Nagle teraz jak nie żyje wszyscy go kochają wielbią i wgl . A jak żył .? - wyzwiska i głupie wypowiedzi na jego temat w różnych forach . A co do tego że to nieby pilota wina to teraz każdy tak mówi a to nie prawda . Pewnie zrobił wszystko co mógł żeby ten samolot się nie rozbił ...

Oceń: (1) (0)

~blabla 2010-04-22 20:20:42

"Ale to pilot ma ostatnie zdanie, zawsze. On jest odpowiedzialny za maszynę, za pasażerów i powinien umieć nie uginać się przed nikim"
Łatwo mówić. Moi rodzice mają znajomą której mąż jest pilotem. I ona się strasznie wkurza gdy ktoś mówi, że to wina pilota - u nich tak nie ma, on nie jest od podejmowania decyzji. Ktoś wyższy rangą mówi: "Ląduj", i on musi lądować. nie ma że powie "nie."

Oceń: (0) (0)

mikus15 2010-04-22 19:20:35

Szkoda że stracilismy tak fajnego prezydenta i jego żonę Marie Kaczyńska nie dużo robili dla Polski ale byli bardzo dobrymi ludźmi I Żałuję że zgineli ;[[

Oceń: (0) (0)

fairytale 2010-04-17 22:10:06

Boże, tak Was czytam i aż mnie skręca.
Zginęli ludzie. Dużo ważnych ludzi. Straciliśmy m.in naszego prezydenta, praktycznie wszystkich przywódców sił zbrojnych. Mamy żałobę narodową, a ludzie nie umieją porozmawiać.
Protest przeciwko pochówku na Wawelu, protest przeciwko proestowi, kłótnie na temat przypinania czarnych wstążeczek lub ich braku, albo na temat tego kogo to była wina.
Jak sobie udowodnicie, że Tusk jest lepszy, albo że ŚW Kaczyński walczył za wolną Polskę to komuś życie zwrócicie ?

Swoją drogą, Marcia przesadzasz. Moi rodzice głosowali na Kaczyńskiego, gdybym mogła, też na niego bym w poprzednich wyborach głosowała. Każdy miał jakieś swoje przekonania, jakieś nadzieje, każdy ma prawo głosować na tego, na kogo ma ochotę. Większość Polaków zagłosowała za Kaczyńskim, a starsze Pokolenie nie stanowi ponad 50% obywateli polskich.
Wiadomo, każdy ma swoje wady. Kaczyński jako prezydent jak dla mnie niczym się nie wsławił, ale w czym był gorszy od swojego poprzednika ? Dla mnie niczym. Wypełniał swoje zadania i tyle. Prawda jest taka że w Polsce prezydent nie wiele może.

Wiadomo, że już od początku były naciski władz żeby lądować w Smoleńsku. Wiadomo, że już przed wylotem był nacisk na to. Jest bardzo możliwe, że prezydent dodatkowo na to nakłaniał. Ale to pilot ma ostatnie zdanie, zawsze. On jest odpowiedzialny za maszynę, za pasażerów i powinien umieć nie uginać się przed nikim. Ale to w sumie do tego przypadku nie ma nic, bo jak się okazało samolot tylko raz podchodził do lądowania. Słuchałam wypowiedzi pilotów i innych ludzi z tej branży, praktycznie zawsze, chyba że warunki są fatalne pilot próbuje chociaż raz, dwa razy podejść do lądowania. Ten pilot próbował raz- więcej już nie mógł. Najprawdopodobniej była w tym wina pilota, bo jak wynika ze zdjęć z miejsca katastrofy i analiz zszedł już do wysokości 2,5 metra po czym zerwał się gwałtownie do 8m, wtedy zahaczył o drzewo, oderwało się skrzydło, samolot wykręcił się dołem do góry i najprawdopodobniej kabiną pilotów zarył o ziemię. Ale nie można zwalać winy na pilota kiedy on już nie może się bronić. Były złe warunki, lotnisko nieodpowiednie na takiej wielkości samoloty, za krótki pas, za mało wolnej przestrzeni. Może coś z czujnikami też było nie tak. Nigdy do końca się nie dowiemy.
Co się stało się nie odstanie. Ale szacunek wszystkim ofiarom się należy.
A pisanie różnych rzeczy na temat Prezydenta czy innych ludzi jest jak dla mnie brakiem szacunku.

Btw mnie boli jeszcze to, że media za życia tak jechały na Prezydenta, na Marie, że nie wygląda jak powinna, że poprawia mężowi krawat. Teraz nagle wszyscy przejrzeli na oczy i widzę w niej dobrą, ciepłą osobę. Szkoda, że tak późno.

http://www.psy.pl/aktualnosci-psy/art6260,nie-wstydzil-sie-milosci-do-zwierzat.html aporpo zwierzaków. Przynajmniej one są bezpieczne.

Oceń: (0) (0)

Natalka 2010-04-16 17:26:09

To nie było tak !!
Poczytajcie w necie !

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100415/KATASTROFA_SAMOLOTU_PREZYDENTA/276445598
Co sądzicie o tym filmiku co tam jest ?

Oceń: (0) (0)

Kass1405 2010-04-14 15:39:22

Tak Marcia masz rację już kiedyś był taki przypadek i To Lech Kaczyński kazał lądować tylko nic się nie stało!

Oceń: (0) (0)

motyli 2010-04-14 14:49:44

A co to za różnica czyja to wina, istotne jest że tak wiele ludzi straciło życie w katastrofie, obwinianie nikogo nic nie da!

Oceń: (0) (0)

Marcia 2010-04-13 20:07:17

wydaję mi się,że to on kazał pilotowi wylądować,bo by się spóźnili na to spodkanie

Oceń: (0) (0)

Natalka 2010-04-13 20:00:50

Ale to nie była wina ŚP. Lecha Kaczyńskiego !

<< Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 Następne >>

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy:

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Jestem czrombs2009 ...

Autor: Tomek2009, Odpowiedzi: 4

Co to sa feromony

Autor: XDarijka125, Odpowiedzi: 1

dlaczego nie...

Autor: thedog11, Odpowiedzi: 6

Chciała bys zeby na...

Autor: SzalonaKobieta11, Odpowiedzi: 13

wasze...

Autor: Kati, Odpowiedzi: 15